Zakład pogrzebowy w Łodzi

usługi pogrzebowe Łódź

Zorganizowanie pogrzebu zwykle spada na rodzinę znienacka, nie są one przygotowane na taką rzecz. Warto jest więc skorzystać w takiej sytuacji z usług profesjonalnych firm funeralnych, które zadbają o organizację pogrzebu.

Usługi pogrzebowe w Łodzi

Na terenie niemalże każdego większego miasta można spotkać się z wieloma firmami funeralnymi, które oferują swoje usługi pogrzebowe. Zakład pogrzebowy Hades swoje kompleksowe usługi pogrzebowe oferuje na terenie miasta Łódź. Hades istnieje na rynku od ponad 20 lat, co przekłada się bezpośrednio na duże doświadczenie w organizacji pogrzebów.

Pogrzeb tradycyjny oraz pogrzeb z kremacją

Zakład pogrzebowy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodzin osób zmarłych i oferuje dwa rodzaje ceremonii pogrzebowych. Zajmuje się przygotowywaniem zarówno pogrzebów tradycyjnych z chowaniem zmarłych w trumnach jak i organizacją pogrzebów wraz z kremacją. Jeśli chodzi o drugi rodzaj pogrzebu, zakład oferuje usługę skremowania zwłok w krematorium.

Usługi pogrzebowe

Organizacja pogrzebu wiąże się z wieloma rzeczami. Niektóre z nich są niezbędne do przygotowania ceremonii pogrzebu, inne z kolei nadają jej odpowiedniego charakteru. Przed samą organizacją pogrzebu należy zadbać o załatwienie niezbędnych formalności urzędowych. Zakład pogrzebowy pomoże w załatwieniu koniecznych formalności z ZUS oraz załatwi sprawy związane z zasiłkiem pogrzebowym. W usługach pogrzebowych zawierają się również formalności związane z aktami zgonów oraz kartami zgonów. Istnieje również możliwość eksportacji osób zmarłych z mieszkań lub innych placówek do chłodni. Hades dba również o takie sprawy jak przygotowywanie odpowiednich nekrologów do prasy. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór zarówno urn, jak i również trumien, zarówno klasycznych oraz zdobionych zgodnie z zachodnią modą. Do dyspozycji rodziny osoby zmarłej oraz uczestników pogrzebu przygotowany jest specjalny samochód wraz z kierowcą. Hades poza zorganizowaniem pogrzebu dba również o odpowiednią oprawę wizualną, zajmują się przygotowywaniem wieńców oraz wiązanek pogrzebowych. Usługi oferowane przez zakład pogrzebowy Hades odciążają rodzinę osoby zmarłej z przykrych obowiązków i pozwalają na skupieniu się przeżywaniu żałoby.