Kategoria: firmy pogrzebowe

Usługi pogrzebowe Warszawa Bielany

Warszawa Bielany to dzielnica, która oferuje bardzo dużo mieszkańcom stolicy. Nie tylko w zakresie gastronomii, rozrywki lub pracy. Usługi pogrzebowe w tej dzielnicy świadczone są na światowym poziomie. Tym samym rodziny w żałobie mogą mieć pewność, że wszystko zostanie zorganizowane z największym szacunkiem, taktem i empatią.

(więcej…)

Przeczytaj WięcejView 1 Comment

Kompleksowa pomoc po stracie bliskich na emigracji

Wielu Polaków pracuje na emigracji. Właśnie z myślą o nich zaczęły działać polskie zakłady pogrzebowe za granicą. Wówczas organizacja pochówku z przewozem ciała do Polski jest znacznie łatwiejsza.

Anglia to jeden z popularnych kierunków emigracji Polaków. Szacuje się, że obecnie żyje tam nawet około 122 000 rodaków. Tak duża liczba spowodowała także powstanie wielu polskich firm, które kierują swoje usługi zarówno do Polaków, jak również do innych mieszkańców Anglii. Wśród nich znajdują się zakłady pogrzebowe.

Profesjonalne usługi pogrzebowe w Anglii – także po polsku

W Anglii działa wiele zakładów pogrzebowych należących do Anglików. Także i one mogą zapewnić swoim klientom kompleksową i fachową obsługę związaną z pochówkiem.

Jeśli jednak dochodzi do śmierci mieszkającego w Anglii Polaka, rodzina najczęściej decyduje się na sprowadzenie ciała do Polski. Właśnie dlatego powstały polskie zakłady pogrzebowe w Anglii, które mogą zapewnić swoim klientom wsparcie w momencie po utracie bliskiej osoby przebywającej na emigracji.

Jakie usługi może zaoferować swoim klientom polski zakład pogrzebowy w Anglii? To szeroka gama czynności, które związane są z przygotowaniem ostatniego pożegnania.

Wśród usług oferowanych przez polskie zakłady pogrzebowe znajdują się:
• przygotowanie potrzebnej dokumentacji
• odbiór ciała
• przygotowanie ciała do pochówku
• kremacja ciała
• transport ciała lub urny do Polski
• organizacja pogrzebu w Anglii
• pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego

Więcej informacji dotyczących usług pogrzebowych dostępnych w polskich zakładach pogrzebowych w Anglii można znaleźć tutaj.

Dlaczego warto wybrać polski zakład pogrzebowy w Anglii?

Głównym atutem polskich zakładów pogrzebowych jest możliwość uzyskania pełnej obsługi w języku polskim oraz ułatwienie procedur związanych ze sprowadzeniem ciała do Polski.

Podsumowując, gdy dochodzi do śmierci na emigracji, wybranie polskiego zakładu pogrzebowego może być znacznym ułatwieniem w tym trudnym okresie. Obsługa w języku polskim oraz kompleksowa pomoc związana z pochówkiem w Polsce lub w Anglii są dużym wsparciem podczas przebywania poza krajem.

Komentarze

Tradycja i Styl zakładu pogrzebowego na Warszawskiej Pradze

Słowo tradycja przeważnie dobrze kojarzy się wszystkim mieszkańcom Warszawskie Pragi. Zwłaszcza na Pradze Północ, czyli historycznej Pradze, ale i na Pradze Południe odnajdziemy liczne budynki, z których bije historyczny klimat i oryginalny styl dawnych już czasów. Od 1988 działa na tym terenie niezwykły Warszawski zakład pogrzebowy. Zakład ten przenosi wszystko, co najlepsze z historycznej Pragi do swojej pracy. Starzy mieszkańcy Pragi są przywiązani do pewnej odrębności tej dzielnicy, do własnego stylu i słów. W tym tez praskim klimacie chcą być pochowani. Można śmiało powiedzieć, że ich dewizą jest nie tylko żyć, ale i umrzeć na Pradze. (więcej…)

Przeczytaj WięcejKomentarze

Zakład pogrzebowy Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą (do 2003 roku Kostrzyn) to liczące 18 tysięcy mieszkańców miasto położone przy granicy z Niemcami w województwie lubuskim. Jest to miejscowość tranzytowa, popularne dawniej przejście graniczne z Niemcami. Mieszkańcy od kilku lat mogą liczyć na usługi pogrzebowe świadczone przez firmę Sacrum. (więcej…)

Przeczytaj WięcejKomentarze

Zakłady Pogrzebowe Wrocław: opinie, który lepszy?

Mieszkańcy Wrocławia przyzwyczaili się do wielu nazw zakładów pogrzebowych. Ostatnie lata pokazały, że nowa firma o nazwie niekojarzącej się z usługami pogrzebowymi może osiągnąć sukces. W całej Polsce większość zakładów pogrzebowych nosi nazwę Hades, Haron, Cheron, Hermes, Elegia, Eden, Credo, Kalia. Przez ostatnie lata natomiast na wrocławskim rynku usług pogrzebowych swoją pozycje ugruntowała firma Olimp. Jest to przedsiębiorstwo, które niemal równo trzy lata temu swoją działalność rozpoczęło od otworzenia krematorium. Obecnie oprócz krematorium prowadzi sieć czterech zakładów pogrzebowych, z czego 3 znajdują się we Wrocławiu, a jeden w pobliskim Strzelinie. Wypada pogratulować firmie znaczącego sukcesu i zastanowić się, co wpłynęło na tak dużą rozpoznawalność zakładu.

(więcej…)

Przeczytaj Więcej7 komentarzy

Świeżość w Warszawskiej branży pogrzebowej

Świeżość rozumiana jako powiew nowości, inwestycje, przykłady wykorzystania nowoczesnych technologi i dynamizmu, który cechuje w życiu głownie działania młodych ludzi. Tak określić można wiele zjawisk ale czemu akurat tego rodzaju określenia mają się odnosić do branży pogrzebowej w stolicy?

(więcej…)

Przeczytaj WięcejView 1 Comment

Jak wygląda praca w zakładzie pogrzebowym w Warszawie?

Zakład pogrzebowy to ostanie miejsce do którego każdy żyjący chciałby trafić jako klient zlecający organizację uroczystości pogrzebowej. Ale tak jak każdy zakład świadczący usługi, firmy funeralne są miejscami pracy dla pracowników biurowych i fizycznych. Jak wygląda praca w usługach pogrzebowych? Jakie wymagania stawia się przed kandydatami? Czy organizacja i obsługa uroczystości to zajęcia dobrze opłacane?

(więcej…)

Przeczytaj WięcejView 1 Comment

Zakłady pogrzebowe w Gdańsku

W miejscowości Gdańsk jest bardzo wiele godnych polecenia zakładów pogrzebowych, które oferują wysokiej jakości usługi pogrzebowe. Wybranie najlepszej firmy wcale nie jest jednak tak prostym zadaniem, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo po czym można poznać dobry zakład pogrzebowy. (więcej…)

Przeczytaj Więcej4 komentarze

Zakłady pogrzebowe w Katowicach

Zakład pogrzebowy ma za zadanie pomóc rodzinie zmarłego w organizacji pogrzebu, ale nie tylko – to także załatwianie papierkowych spraw, do których klienci nie mają cierpliwości w tym okresie. W Katowicach znajdziemy profesjonalne usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Warto z nich skorzystać, gdyż to pozwoli na zorganizowanie pięknej ceremonii i godne pożegnanie bliskiej osoby, a także zapewni pomoc na każdym etapie organizacji.

(więcej…)

Przeczytaj WięcejKomentarze