Najtańszy zakład pogrzebowy w Katowicach – łączy jakość z przystępną ceną

Zakład pogrzebowy z Katowic

Pogrążeni w żalu myślimy o tym jak najbardziej godnie moglibyśmy pożegnać bliską nam osobę. Choć pogodzenie się ze stratą jest bardzo trudne, potrzeba uhonorowania pamięci o zmarłym staje się priorytetem.

W zakładzie pogrzebowym Walczak w Katowicach, każdy otrzyma fachową pomoc i empatyczne wsparcie ze strony doświadczonego personelu. Ta renomowana firma od lat zapewnia wysokiej jakości usługi pogrzebowe. Działając z pełnym szacunkiem, przygotowują kosztorys odpowiednio dopasowany do budżetu rodzin. Indywidualne podejście umożliwia zorganizowanie wyjątkowych ceremonii pogrzebowych. Biuro Domu pogrzebowego Walczak znajduje się w Katowicach w dzielnicy Dąb przy ul. Dębowej 24a.

Całodobowy Zakład pogrzebowy Katowice Dąb

Bywają sytuacje, kiedy przyjazd do biura zakładu pogrzebowego, w którym konkretnie chcemy przygotować uroczystość funeralną, staje się praktycznie niemożliwy. Wiąże się to z odległością, nie dogodną komunikacją miejską, wiekiem lub chorobą. Pracownicy zakładu pogrzebowego Walczak umawiają się wówczas z klientem, który wyznacza dla siebie dogodne miejsce i godzinę na spotkanie. W ramach usługi mobilnego biura można załatwić wszystkie formalności i szczegóły ceremonii, np. w domu członka rodziny osoby zmarłej. Pracownik na takie spotkanie przygotowuje katalog trumien, urn czy kwiatów. Pomoże z doborem oprawy muzycznej i przekaże najważniejsze dokumenty do podpisania. Dyżur telefoniczny firmy Walczak z Katowic przyjmuje przez całą dobę zgłoszenia na odbiory i przewozy zmarłych pod numerami 504 087 200 oraz 032 254 46 45.

Niskie ceny pogrzebów w Katowicach 

W zakładzie pogrzebowym Walczak pomoc niosą specjaliści, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do zapewnienia kompleksowej obsługi rodzin pogrążonych w żalu. Rozumieją, że sytuacja finansowa może być inna u każdej osoby, dlatego omawiając szczegóły pochówku, dopasowują wszystko pod finansowe możliwości bliskich zmarłego. W razie potrzeby starają się również o wniosek pogrzebowy w ZUSie bądź KRUSie. Klientom zakładu pogrzebowego Walczak gwarantowana jest pełna dyskrecja, empatia i szacunek. Firma działa w taki sposób, aby złagodzić ból i pomóc rodzinie przejść przez trudny okres żałoby.

Dom Pogrzebowy Walczak

ul. Dębowa 24a

40-100 Katowice

504 087 200 / 032 254 46 45
Dojazd do firmy

0 0 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
strona firmy Walczak

Muszą być strasznie popularni w Katowicach, tu jest ich kolejna strona.