Wieńce pogrzebowe Warszawa – z pasji do kwiatów

Kwiaty od pokoleń odgrywają istotną rolę w naszym życiu, zarówno w radosnych, jak i tych smutnych momentach. Najczęściej wyrażamy nimi nasze uczucia i intencje. Przyjmując bukiet kwiatów możemy poczuć się docenieni, kochani i ważni. Kwiaty mają moc przekazu bez słów, ponieważ od zawsze były uniwersalnym sposobem komunikacji. W wyjątkowej kwiaciarni Elusia posiadającej już dwudziestopięcioletnie doświadczenie w pracy z kwiatami, usługi świadczy życzliwy personel zawsze gotowy nieść profesjonalną obsługę każdemu klientowi. 

Wyspecjalizowani w tworzeniu wieńców i wiązanek na pogrzeby, stanowią doskonałe źródło na zakup przepięknych i dopracowanych florystycznych kompozycji. Kwiaciarnia zapewnia niezwykle szeroki wybór żywych kwiatów, dostarczanych wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Uzdolnieni pracownicy zrobią co w ich mocy, aby spełnić oczekiwania swoich klientów. W sezonie oferują kwiaty rabatowe i duży wybór kwiatów ciętych. Szeroka wiedza, która pielęgnowana jest poprzez uczestnictwo w rozmaitych kursach pozwala na poznawanie kolejnych technik i możliwości na realizowanie zamówień przez klientów. 

Elusia Warszawa Kwiaciarnia

Kwiaciarnia z Warszawy skomponuje piękne wiązanki pogrzebowe

Kwiaciarnia przy ul. św. Wincentego 83 w Warszawie, znajduje się w pobliżu cmentarza na Bródnie i specjalizuje się w wykonywaniu okazałych wiązanek, wieńców i stroików pogrzebowych. Kompetentna obsługa  zaprezentuje własne propozycje wysłuchując wcześniej preferencji rodzin odnośnie gatunków kwiatów oraz zestawienia kolorów. Powierzone zamówienia realizowane są ze starannością i dbałością o detale. Każde wieńce i wiązanki pogrzebowe komponowane są z pasją z dopracowaniem najmniejszych szczegółów. 

Kwiaciarnia Elusia z Warszawy z racji na swoją lokalizację często obsługuje klientów, którzy składają zamówienie na kwiaty pogrzebowe. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwoliło na rozwój oferty oraz na ciągłe modyfikacje i komponowanie coraz to nowszych florystycznych dzieł. Pracownicy kwiaciarni rozumieją wagę ostatniego pożegnania oraz tego jak istotne dla rodziny jest godnie pożegnać bliską osobę. Z uwagi na te aspekty, floryści staną na wysokości zadania, aby przygotować oryginalne kompozycje kwiatowe, wyrażające osobowość danego człowieka. 

Kwiaciarnia Bródno – Dane kontaktowe: Kwiaciarnia Kwiaty Elusia

Adres ul. św. Wincentego 83,

03-530 Warszawa – Bródno

Numer tel.: +48 501 120 475 (czynny od 5:00 do 20:00)

Adres e-mail: elusia702@o2.pl

0 0 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments