Zakład pogrzebowy mementum to firma, która od lat pomaga rodzinom w organizacji pogrzebów. Swoje biura posiada w miejscowościach takich jak: Grodzisk Wielkopolski, Poznań, Nowy Tomyśl, Wielichowo.

Uroczystość pogrzebowa z zakładem Mementum

Pracownicy zakładu Mementum wiedzą, jak trudne są ostatnie pożegnania. Dlatego w tym czasie przejmują na siebie wszystkie obowiązki i w imieniu rodziny pomagają w przygotowaniach do pogrzebu. Personel może zorganizować pogrzeb urnowy, tradycyjny, wyznaniowy lub świecki. Wszystko zależy od życzenia rodziny. W biurze personel wsłuchuje się w oczekiwania swoich klientów i realizuje pogrzeby pełne szacunku i godności. Bardzo ważne jest to, aby pogrzeb mógł zyskać na podniosłej atmosferze, dlatego kadra zakładu Mementum zapewnia oprawę florystyczną i muzyczną.

Usługi pogrzebowe Mementum

Mementum świadczy usługi pogrzebowe od a do z. Oznacza to, że już od pierwszego telefonu personel udzieli informacji o koniecznym postępowaniu oraz zorganizuje całodobową eksportację zmarłego do chłodni. Z pracownikiem zakładu można kontaktować się przez całą dobę pod numerem telefonu podanym na stronie internetowej firmy Mementum. Następnie w biurze zostaną ustalone wszystkie szczegóły dotyczące organizacji pogrzebu w tym miejsce, data i godzina pogrzebu.

Szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych domu pogrzebowego Mementum

Akcesoria pogrzebowe to bardzo ważne elementy samej uroczystości, które pozwalają rodzinie godnie pożegnać drugiego człowieka. Zakład Mementum zajmuje się produkcją trumien, a w swojej ofercie posiada również szeroki wybór urn. Każda osoba może wybrać akcesoria zgodne z jej oczekiwaniem oraz gustem. Ponadto w biurach zakładu Momentum dostępne są relikwiarze, święte obrazki, różańce i inne elementy, które mogą zostać umieszczone w dłoniach osoby zmarłej.

Organizacja pogrzeb to bardzo ważne zadanie. Dobrze jest więc wybrać zakład, który wszystkie obowiązki przejmie na siebie i godnie pożegna drugiego człowieka.