Tradycja i Styl zakładu pogrzebowego na Warszawskiej Pradze

Memorial Piotr Królak Praga Warszawa

Słowo tradycja przeważnie dobrze kojarzy się wszystkim mieszkańcom Warszawskie Pragi. Zwłaszcza na Pradze Północ, czyli historycznej Pradze, ale i na Pradze Południe odnajdziemy liczne budynki, z których bije historyczny klimat i oryginalny styl dawnych już czasów. Od 1988 działa na tym terenie niezwykły Warszawski zakład pogrzebowy. Zakład ten przenosi wszystko, co najlepsze z historycznej Pragi do swojej pracy. Starzy mieszkańcy Pragi są przywiązani do pewnej odrębności tej dzielnicy, do własnego stylu i słów. W tym tez praskim klimacie chcą być pochowani. Można śmiało powiedzieć, że ich dewizą jest nie tylko żyć, ale i umrzeć na Pradze.

Zakład Pogrzebowy Memorial Piotr Królak

Pan Piotr Królak – także mieszkaniec i miłośnik Praskiej dzielnicy, a zawodowo właściciel zakładu pogrzebowego Memorial dba od wielu lat o swoją renomę. Prażanie doceniają działalność firmy Memorial. Nazywają Pana Piotra jednym z Praskich Dobrych Aniołów — tj. ludzi, którzy pomagają mieszkańcom Pragi. Liczni artyści działający na Pradze doceniają możliwość zakupu ręcznie robionych urn pogrzebowych. Urny artystyczne z firmy Memorial należą do tych najbardziej unikalnych z dostępnych w Warszawie. Dodatkowo starzy mieszkańcy Pragi wiedzą, że przy zakupie trumny nie przepłacą kilkukrotnie, bo Pan Królak rozumie mieszkańców Pragi Północ, Południe i ich możliwości ekonomiczne.

Usługi pogrzebowe Praga

Starzy mieszkańcy Pragi są dość zamkniętą grupą społeczną i zaufanie jest dla nich ważniejsze od pieniędzy. Kierują się nadal niepisanymi zasadami. Fakt, że wśród nich od wielu lat działa zakład pogrzebowy, któremu ufają i z którego usług pogrzebowych korzystają jest najlepszą rekomendacją i wystawia właścicielowi najwyższą ocenę. Wszystkie rodziny na Warszawskiej Pradze mogą być pewne, że w Zakładzie Pogrzebowym Memorial otrzymają pomoc w organizacji godnego pogrzebu, którego koszt może zmieścić się w kwocie przyznawanego rodzinie zasiłku pogrzebowego.

0 0 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

ale ktoś pięknie napisał o pogrzebach

Firma Gralewski

Ja na Pradze skorzystałem z usług firmy Gralewski i powiem szczeże że byłem zadowolony i Polecam.