Zakład pogrzebowy Kostrzyn nad Odrą

Sacrum Kostrzyn

Kostrzyn nad Odrą (do 2003 roku Kostrzyn) to liczące 18 tysięcy mieszkańców miasto położone przy granicy z Niemcami w województwie lubuskim. Jest to miejscowość tranzytowa, popularne dawniej przejście graniczne z Niemcami. Mieszkańcy od kilku lat mogą liczyć na usługi pogrzebowe świadczone przez firmę Sacrum. Jest to firmą prowadzana przez Panią Agnieszkę Kulę, która oprócz biura w Kostrzynie nad Odrą posiada także siedzibę w pobliskim Dębnie i Myśliborzu.

Zakład pogrzebowy Sacrum z Kostrzyna to firma, która działa niezwykle kompleksowo, oferując mieszkańcom organizację pogrzebów tradycyjnych z trumną i konduktem oraz coraz bardziej popularnych pogrzebów kremacyjnych. Sacrum prowadzi również przewozy zmarłych z Niemiec, ekshumacje, opiekę nad grobami. Zakład pogrzebowy z Kostrzyna dba o jakość przygotowanych ceremonii. W miarę możliwości stosuje namiot pogrzebowy, sztuczną trawę, windę pogrzebowa, eleganckie karawany i katafalki. Bogaty wybór trumien, urn, krzyży i tabliczek uzupełnia bogatą ofertę firmy.

Właścicielka firmy Sacrum dba o regularne dokształcanie kadry, regularnie odwiedza targi i szkolenia branżowe, dzięki czemu przenosi na lokalny rynek pogrzebowy Europejski standard usług. Biuro zakładu pogrzebowego znajduje się pod adresem ul. Jagiellońska 2M, (rondo u zbiegu ulicy Orła Białego) 66-470 Kostrzyn nad Odrą. Pod numerem telefonu 609 01 02 00 udzielane są odpowiedzi na wszelkie pytania związane z pogrzebem, ekshumacją czy transportem zmarłych z Niemiec do Polski. Zakład przez cała dobę przyjmuje zlecenia eksportacji zmarłych z domów i szpitali.

Od niedawna mieszkańcy Kostrzyna i okolic mogą odwiedzić w internecie nową oficjalną stronę firmy, zawierającą dokładny opis oferowanych usług, galerię i moduł opinii. Zachęcamy do zostawiania na niej opinii, aby mogła ona utrzymać swój obecny, wysoki poziom obsługi rodzin.

0 0 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments